Afterdark hero image Afterdark hero image

POISSMEESTE ÕHTU TALLINNAS, PÄRNUS, TARTUS JA ÜLE EESTI

Meil on sulle ideaalne poissmeeste õhtu planeeritud

Pole vahet, kas tahad oma poissmeeste õhtu peo korraldada meie peokohas Tallinnas, oma peopaigas või ükskõik kus Eestis, oleme sulle ideaalse poissmeesteõhtu planeerinud!

Miks meid broneerida?

Esiteks – teist meiesugust pole olemas! Meie üritused on nii unikaalsed ja hullumeelsed, et MITTE KEEGI ei tee seda, mida meie teeme!

Teiseks – isegi lihtsalt kuttidega koosviibimise korraldamine on raske, aga korraliku poissmeeste õhtuks planeerimine on VÄGA keeruline.

POISSMEESTEÕHTU PIDU ÜRITUSED

VIP POISSMEESTEÕHTU PIDU

Kui soovite oma poissmeeste pidu korralikult pidada privaatses eksklusiiv klubis Tallinnas, siis ärge jätke seda võimalust vahele. Kõik VIP ja kõik hullult lõbus!

POKKER, JUUKSUR, SHOW & KOKTEILID

Kui otsite midagi muud, siis see on just see! Saate tähistada oma poissmeeste pidu Tallinnas väga lahedas juuksurisalongis ja saate juukselõikusi!

MINIÜRITUS

Meie mini üritus, väiksem versioon VIP poissmeeste üritusest, kuid sama lõbus ja sama pöörane!

SHOT & SHOW

See sündmus sarnaneb meie mini üritusega, kus on palju sees. 1 AfterDarki tüdruk tuleb ja lõbutseb teiega.

LESBI SHOW & SÜLETANTS

Sületants ja lesbI-show kõigile on suurepärane viis poissmeesteõhtu tähistamiseks!

STRIPTIISI SHOW

Kui soovite peigmehele lihtsalt lahedat üllatust poissmeesteõhtul, siis striptiisietendus on just õige viis.

AFTERDARK PRANK STRIPPER

You can either book a sexy stripshow with a girl or a guy for the bachelor or bachelorette party or go for something completely different. Meet Du Freak, our very own AfterDark prank stripper!

AFTERDARK HULLUMAJA - PSÜHHO STRIPPAR

Kui otsite ülimat kogemust ja soovite ühendada kaks sündmust, nt. striptiis ja põgenemistoa külastus, siis on see ideaalne tegevus!

LUXURY YACHT WITH STRIPPER

During the summer season there is nothing like a few hours on the water, it's a perfect activity for bachelor parties, bachelorette parties and birthday parties.

KARAOKE, STRIPTIIS & VIP PUDELITEENUS

Pärast mõnda jooki meeldib kõigile laulda! Karaoke, striptiisi ja 1 L enda valitud kanget alkoholi ning 3 L mikserit!

LIMUSIIN JA STRIPTIIS

Alustage poissmeesteõhtu õigel viisil, võtke endale limusiin ja striptiis. Sõitke ringi koos seksika naisega šampust nautides või õlut juues.

SHOW, STRIPIKLUBI & ÖÖKLUBI TALLINNAS

Kui otsite oma poissmeesteõhtu peigmehele seksikat striptiisi erietendust Tallinnas, kuid teil pole kohta, kuhu saaksime tulla, siis see on ideaalne lahendus!

AFTERDARK PEO TÜDRUKUD

Kui teil on asukoht olemas, toome peo teile kohale! Poiste pidu võib olla lõbus, kuid ilma naiste seltskonnata muutub see pisut igavaks;-)

PRIVAATNE HOMMIKUSÖÖK JA SEKSIKAS ETTEKANDJA

Laske meie kokal ja seksikal AfterDarki neiul valmistada ja serveerida teile gurmeehommikusöök.

AFTERDARK SEKSIKAS ETTEKANDJA

Järgmisel peol serveerivad teie sööke ja jooke AfterDarki seksikad ettekandjad! Kui teil on pidu ja plaanite lisada selles õhtusööki, laske meie seksikatel ettekandjatel õhtut põnevamaks teha.

ERITELLIMUSEL ÜRITUSED

Kui teil on erisoove või ideid, andke meile sellest lihtsalt teada ja me loome teile kohandatud versiooni poissmeesteõhtust.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga
Jah, nõustun Sulge