Limusiin ja Striptiis | Limusiini rent Tallinnas Limusiin ja Striptiis | Limusiini rent Tallinnas

LIMUSIIN JA STRIPTIIS TALLINNAS

Alates 395€ grupi kohta

  • Kestus: 1 tund
  • Asukoht: Tallinn

Limusiini rent ja Strippari Tallinnas! Alustage poissmeesteõhtu õigel viisil

Limusiini teenus, kus teid lõbustab seksikas strippar, on poissmeesteõhtuks kohustuslik! Noh, mitte ainult poissmeesteõhtul, päev kus liigute punktist A punkti B-ni nagu kuningas ei saa kuidagimoodi valesti minna! Võite tellida limusiini koos strippariga lennujaamatransfeeriks, et viia teid stiilselt hotelli või tullakse teile järele kõikjal Tallinnas, kus teid kruiisitakse stiilselt ringi 1 tund. Tallinn on ilus linn ja mis oleks just parem viis seda kogeda kui läbi limusiini akende, strippar süles!

Teeme koostööd Tallinna AINSA limusiinifirmaga, kes pakub Hummeri limusiine ja oleme AINUS teenusepakkuja oma tüdrukutega, kes ainult meiega töötavad. Ühelgi teisel strippariga limusiini pakkuval ettevõttel pole oma tüdrukuid ja nad helistavad lihtsalt mõnda stripiklubisse ja vaatavad, kas tüdrukud on saadaval. See on nagu lambist kingitus, et iial ei tea, millist üllatust saad... Aga kui otsid tipp kvaliteediga teenindust, kauneid ja sõbralikke tüdrukuid ja midagi tavapärasest paremat, siis broneeri oma stripparlimusiin Tallinnas just meie juurest.

Meil on saadaval palju erinevaid limusiine, mis sobivad enamiku eelarvetega. Väiksematele seltskondadele saame pakkuda 8-kohalist Chrysler 300 VIP-i ja suurematele gruppidele kas 12- või 16-kohalist Hummeri limusiini. Muidugi, olenemata grupi suurusest, on Hummeri limusiin õige väide just sellele, et hindate täiendavat jalaruumi. 

Kui olete suurem seltskond ja soovite rohkem ruumi ja natuke rohkem pidutsemist, peaksite kindlasti üle vaatama meie eksklusiivset peobussi! Seda saab rentida 1 tunniks või ka pikemaks ajaks.

MIDA ME PAKUME

  • 1-tunnine sõit
  • 1 seksikas strippar *
  • 1 pudel prosecco
  • Järeletulek ja väljumine kuhus iganes Tallinnas
  • 15 minutit ooteaega, kui järeletulemine toimub Tallinna lennujaamas
  • LED tuled ja kvaliteetne helisüsteem

* Kui soovite veel 1 strippar juurde, on selle hind 295€ 1 tund. Pidage lihtsalt meeles, et teil oleks limusiinis piisavalt ruumi.

VALI STRIPPEERIGA LIMUSIIN

Limusiiniga sõitmine seksika strippari ja proseccoga on eksklusiivne, kuid soodne tegevus, mis teeb kõigile tuju heaks! Kui valite limusiini, arvutage rühma suurus + strippar. Parima kogemuse saamiseks soovitame teil alati valida limusiin, mis annab teile 1–2 vaba istekohta, et strippar saaks ringi liikuda.

CHRYSLER 300C VIP

Kui olete väiksem seltskond, siis just see limusiin sobib hästi. Kaasas 1 seksikas naissoost strippar ja pudel proseccot.

Istekohti: 8
Värv: Valge
Hind: 395€

DODGE NITRO

Suurematele gruppidele või kui soovite rohkem ruumi, on Dodge Nitro ideaalne valik! Kaasas 1 seksikas naissoost strippar ja pudel proseccot.

Istekohti: 12
Värv: Valge
Hind: 465€
 

KLASSIKALINE HUMMER H1

See on klassikaline Hummeri limusiin, AKA kaunitar ja koletis! Kaasas 1 seksikas naissoost strippar ja pudel proseccot.

Istekohti: 12
Värv: Must
Hind: 565€

 

H3 HUMMER

Hummeri limusiin on staatus, mitte lihtsalt sõit punktist A punkti B! Kruiisite stiilselt ringi, pidades samal ajal toredat pidu! Kaasas 1 seksikas naissoost strippar ja pudel proseccot.

Istekohti: 12
Värv: Valge
Hind: 465€

H2 HUMMER

See on limusiinide seas kuningas! Isegi kui olete väiksem seltskond, siis kindlasti hindate selle saadavat lisaruumi! Kaasas 1 seksikas naissoost strippar ja pudel proseccot.

Istekohti: 16
Värv: Valge
Hind: 565€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga
Jah, nõustun Sulge