Limusiin ja Mees Striptiis Limusiin ja Mees Striptiis

LIMUSIIN JA MEES STRIPTIIS

Alates 395€ grupi kohta

  • Kestus: 1 tund
  • Asukoht: Tallinn

Tüdrukute õhtu Tallinnas koos limusiini ja meesstrippariga

Seksika mees strippariga meelt lahutav limusiin peab olema iga tüdrukute õhtu peo puhul. Teid võetakse peale ükskõik kus Tallinnas ja saate koos seksika mehega ringi kruiisida, samal ajal šampanjat juues.

Meil on saadaval palju erinevaid limusiine, mis sobivad enamiku eelarvetega. Väiksematele seltskondadele saame pakkuda 8-kohalist Chrysler 300 VIP-i ja suurematele gruppidele kas 12- või 16-kohalist Hummeri limusiini. Muidugi, olenemata grupi suurusest, on Hummeri limusiin õige väide just sellele, et hindate täiendavat jalaruumi. 

Kui olete suurem seltskond ja soovite rohkem ruumi ja natuke rohkem pidutsemist, peaksite kindlasti üle vaatama meie eksklusiivset peobussi! Seda saab rentida 1 tunniks või ka pikemaks ajaks.

MIDA ME PAKUME

  • 1-tunnine sõit *
  • 1 seksikas mees strippar **
  • 1 pudel prosecco
  • Järeletulek ja väljumine kuhus iganes Tallinnas
  • 15 minutit ooteaega, kui järeletulemine toimub Tallinna lennujaamas
  • Parkimistasud ja kütus

* Sõltuvalt sellest kui palju inimesi kokku on, teil on valik erineva suurusega limusiinide vahel. Palun uurige, kui broneerite.
** Kui soovite veel 1 strippar juurde, on selle hind 295€ 1 tund. Pidage lihtsalt meeles, et teil oleks limusiinis piisavalt ruumi.

VALI STRIPPEERIGA LIMUSIIN

Limusiiniga sõitmine seksika strippari ja proseccoga on eksklusiivne, kuid soodne tegevus, mis teeb kõigile tuju heaks! Kui valite limusiini, arvutage rühma suurus + strippar. Parima kogemuse saamiseks soovitame teil alati valida limusiin, mis annab teile 1–2 vaba istekohta, et strippar saaks ringi liikuda.

CHRYSLER 300C VIP

Kui olete väiksem seltskond, siis just see limusiin sobib hästi. Kaasas 1 seksikas mees strippar ja pudel proseccot.

Istekohti: 8
Värv: Valge
Hind: 395€

DODGE NITRO

Suurematele gruppidele või kui soovite rohkem ruumi, on Dodge Nitro ideaalne valik! Kaasas 1 seksikas mees strippar ja pudel proseccot.

Istekohti: 12
Värv: Valge
Hind: 465€

KLASSIKALINE HUMMER H1

See on klassikaline Hummeri limusiin, AKA kaunitar ja koletis! Kaasas 1 seksikas mees strippar ja pudel proseccot.

Istekohti: 12
Värv: Must
Hind: 565€

H3 HUMMER

Hummeri limusiin on staatus, mitte lihtsalt sõit punktist A punkti B! Kruiisite stiilselt ringi, pidades samal ajal toredat pidu! Kaasas 1 seksikas mees strippar ja pudel proseccot.

Istekohti: 12
Värv: Valge
Hind: 465€

H2 HUMMER

See on limusiinide seas kuningas! Isegi kui olete väiksem seltskond, siis kindlasti hindate selle saadavat lisaruumi! Kaasas 1 seksikas mees strippar ja pudel proseccot.

Istekohti: 16
Värv: Valge
Hind: 565€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga
Jah, nõustun Sulge