Afterdark

AFTERDARK'I ÜRITUSED

Me korraldame ägedaid üritusi alates eepilistest poissmeesteõhtu üritustest kuni viimase peal erinevatest sünnipäevapidu tegevusteni. Mida iganes plaanid Tallinnas või ükskõik kus mujal Eestis teha - meil on sinu jaoks ideaalne üritus olemas!

Meie erialaks on õhtune meelelahutus alates lühikestest show'dest kuni terve öö kestvate peoüritusteni. Me pakume mitmeid erinevaid üritusi ja võimalusi ja kui plaanite oma poissmeesteõhtu pidu pidada Tallinnas või kusiganes mujal Eestis, siis meil on teile midagi väga erilist!

ÜLIM POISSMEESTEÕHTU PIDU

Kas olete valmis pidama oma poissmeeste õhtu pidu Tallinnas, Pärnus, Tartus või kusiganes mujal Eestis? Meil on kõige ägedam meelelahutuspakett teie poissmeesteõhtuks, ükskõik kus Eesti nurgas te ka ei asuks!

TÜDRUKUTEÕHTU

Pole vahet, kas tahad oma tüdrukuteõhtu peo korraldada meie peokohas Tallinnas, oma peopaigas või ükskõik kus Eestis, oleme sulle ideaalse tüdrukute õhtu planeerinud!

VIIMASE PEAL SÜNNIPÄEVAPIDU

Kui plaanite sünnipäeva tähistada, siis vaadake üle mida pakume! Meil on palju erinevaid võimalusi ja teenuseid, mis muudavad teie sünnipäevapeo väga eriliseks!

PEO TEENUS

Kui teil on pidu ja vajate esmaklassilist meelelahutust, siis oleme just see mida te vajate! Pole tähtis, kas soovite tantsida, privaatset õhtusööki või lihtsalt lõbutseda, vaadake mis meil pakkuda on!

PÄEVASED TEGEVUSED

Kui teil on poissmeeste-, sünnipäevapidu või otsite lihtsalt midagi lahedat ette võtta, siis oleme just see mida te vajate! Meil on teile suurepäraseid pakkumisi päevasel ajal, näiteks laskmine, kardisõit, paintball ja palju muid tegevusi.

ERITELLIMUSEL ÜRITUSED

Olenemata sellest, millist pidu või üritust plaanite, saame meelelahutusi teie vajadustele vastavaks kohandada. Oleme väga loovad ja hoolitseme selle eest, et saaksite laheda ürituse.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga
Jah, nõustun Sulge